Rezultatele finale pentru Campionatul National de Inot - MASTERS

Filtre rezultate

Ziua 1 sesiunea 1

1. 50 metri fluture (19 ani) B

1 Coman Dragos 00:27:91 Timp 3723 Cod 9 Puncte
2 Lupu Valentin C.S. Toma's Ploiesti 00:28:55 Timp 3706 Cod 7 Puncte
3 Ungureanu Alexandru 00:28:60 Timp 3722 Cod 6 Puncte
4 Casian Andrei 00:28:76 Timp 3691 Cod 5 Puncte
5 Coltoi Mircea Bucharest Sport Club 00:28:91 Timp 3644 Cod 4 Puncte
6 Tais Octavian C.S. Toma's Ploiesti 00:29:64 Timp 3714 Cod 3 Puncte
7 Nicolescu Laurentiu C.S. Toma's Ploiesti 00:30:13 Timp 3704 Cod 2 Puncte
8 Toba Alexandru 00:31:39 Timp 3683 Cod 1 Puncte
9 Dincu Dragos 00:31:41 Timp 3726 Cod 0 Puncte
10 Nae Lucian Bucharest Sport Club 00:31:44 Timp 2046 Cod 0 Puncte
11 Catichi Cristian C.S. Toma's Ploiesti 00:31:50 Timp 3708 Cod 0 Puncte
12 Dolinescu Stefan Aqua Sport Galati 00:31:77 Timp 3625 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Dragos Tribeach Brasov 00:31:77 Timp 3587 Cod 0 Puncte
14 Buciuman Vasile Gold Stars Baia Mare 00:32:07 Timp 3672 Cod 0 Puncte
15 Postolache Octavian Contratimp Campina 00:32:08 Timp 3687 Cod 0 Puncte
16 Buzatu Valeriu Resita 07 00:32:31 Timp 3651 Cod 0 Puncte
17 Nemteanu Filip Cristian 00:32:31 Timp 3686 Cod 0 Puncte
18 Murar George Iulian 00:32:52 Timp 3719 Cod 0 Puncte
19 Paiu Cornel 00:32:62 Timp 3679 Cod 0 Puncte
20 Vuculescu Edward Clubul Roman de Natatie 00:32:66 Timp 3611 Cod 0 Puncte
21 Follert Iuliu Tribeach Brasov 00:33:24 Timp 3598 Cod 0 Puncte
22 Ion Adrian Resita 07 00:33:58 Timp 3664 Cod 0 Puncte
23 Vladimirescu Gelu Aqua Sport Galati 00:35:22 Timp 3623 Cod 0 Puncte
24 Bodnar Silviu Tribeach Brasov 00:36:06 Timp 3577 Cod 0 Puncte
25 Dontu Romeo Tribeach Brasov 00:36:39 Timp 3579 Cod 0 Puncte
26 Barbosu Tiberiu 00:36:50 Timp 3725 Cod 0 Puncte
27 Nuteanu Teodor Resita 07 00:36:65 Timp 3658 Cod 0 Puncte
28 Fortu Marius Aqua Sport Galati 00:37:76 Timp 3620 Cod 0 Puncte
29 Lazaroiu Edward Clubul Roman de Natatie 00:38:13 Timp 3612 Cod 0 Puncte
30 Lisetchi Mihai Masters Timisoara 00:40:10 Timp 3689 Cod 0 Puncte
31 Cinciu Mihai Daniel Bucharest Sport Club 00:41:52 Timp 3637 Cod 0 Puncte
32 Burduja Nicolae Club Daimon 00:49:14 Timp 3720 Cod 0 Puncte
33 Magda Liviu Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3595 Cod 0 Puncte
34 Stanciulescu Razvan C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3705 Cod 0 Puncte
35 Popina Costin C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3711 Cod 0 Puncte
36 Andronescu Matei C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3701 Cod 0 Puncte
37 Balanescu Mihai Brenntag 99:99:99 Timp 3696 Cod 0 Puncte
38 Matei Bogdan Brenntag 99:99:99 Timp 3697 Cod 0 Puncte
39 Dutescu Paul Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3581 Cod 0 Puncte

2. 50 metri fluture (19 ani) F

1 Scurtu Silvia Delfinul Bucuresti 00:31:11 Timp 3610 Cod 9 Puncte
2 Prodan Victoria Clubul Roman de Natatie 00:34:25 Timp 3614 Cod 7 Puncte
3 Beloae Luiza 00:34:41 Timp 3721 Cod 6 Puncte
4 Nicolau Mihaela Aqua Sport Galati 00:36:29 Timp 3632 Cod 5 Puncte
5 Paraschiv Diana Brenntag 00:36:39 Timp 3698 Cod 4 Puncte
6 Birligea Mihaela Aqua Sport Galati 00:36:87 Timp 3634 Cod 3 Puncte
7 Basarab Irina Brenntag 00:38:91 Timp 3699 Cod 2 Puncte
8 Furnea Silvia Brenntag 00:38:99 Timp 3694 Cod 1 Puncte
9 Costache Cristina C.S. Toma's Ploiesti 00:40:60 Timp 3702 Cod 0 Puncte
10 Sima Diana Brenntag 00:40:76 Timp 3695 Cod 0 Puncte
11 Avramescu Luiza C.S. Toma's Ploiesti 00:44:52 Timp 3703 Cod 0 Puncte
12 Pop Catalina Tribeach Brasov 00:52:08 Timp 3599 Cod 0 Puncte

3. 100 metri spate (19 ani) B

1 Coman Dragos 01:09:62 Timp 3723 Cod 9 Puncte
2 Anastasescu Horatiu Vlad Delfinul Bucuresti 01:10:01 Timp 3606 Cod 7 Puncte
3 Miron Remus Tribeach Brasov 01:11:44 Timp 3586 Cod 6 Puncte
4 Ungureanu Alexandru 01:14:35 Timp 3722 Cod 5 Puncte
5 Nemteanu Filip Cristian 01:18:82 Timp 3686 Cod 4 Puncte
6 Georgescu Sebastian C.S. Toma's Ploiesti 01:19:37 Timp 3713 Cod 3 Puncte
7 Mandrila Catalin 01:22:81 Timp 3716 Cod 2 Puncte
8 Eicher Marc Masters Timisoara 01:23:49 Timp 3688 Cod 1 Puncte
9 Lisetchi Mihai Masters Timisoara 01:28:03 Timp 3689 Cod 0 Puncte
10 Nuteanu Teodor Resita 07 01:29:54 Timp 3658 Cod 0 Puncte
11 Enache Eugen Resita 07 01:34:63 Timp 3654 Cod 0 Puncte
12 Tepeneu Mircea Resita 07 01:36:26 Timp 3661 Cod 0 Puncte
13 Simionescu Sandel Aqua Sport Galati 01:46:66 Timp 3629 Cod 0 Puncte
14 Salajan Adrian Gold Stars Baia Mare 01:50:33 Timp 3668 Cod 0 Puncte
15 Mihai Cosmin Aqua Sport Galati 01:51:62 Timp 3621 Cod 0 Puncte
16 Ionescu Lucian C.S. Toma's Ploiesti 01:54:36 Timp 3709 Cod 0 Puncte
17 Petre Constantin Resita 07 02:24:93 Timp 3663 Cod 0 Puncte
18 Trohani George Tribeach Brasov 02:25:47 Timp 3582 Cod 0 Puncte
19 Stevens Robert Clubul Roman de Natatie 99:99:99 Timp 3616 Cod 0 Puncte

4. 100 metri spate (19 ani) F

1 Scurtu Silvia Delfinul Bucuresti 01:14:14 Timp 3610 Cod 9 Puncte
2 Kovacs Delia Ana Gold Stars Baia Mare 01:20:33 Timp 3675 Cod 7 Puncte
3 Patrascoiu Anca Tribeach Brasov 01:23:28 Timp 3573 Cod 6 Puncte
4 Hodina Mihaela Aqua Sport Galati 01:29:90 Timp 3633 Cod 5 Puncte
5 Munteanu Flavia Tribeach Brasov 01:31:09 Timp 3590 Cod 4 Puncte
6 Avramescu Luiza C.S. Toma's Ploiesti 01:48:69 Timp 3703 Cod 3 Puncte
7 Iana Dorina Resita 07 01:56:26 Timp 3656 Cod 2 Puncte
8 Teodorof Luminita 02:12:13 Timp 3681 Cod 1 Puncte
9 Tanase Ene Marina 02:41:21 Timp 3724 Cod 0 Puncte
10 Voicu Gabriela Tribeach Brasov 02:41:25 Timp 3584 Cod 0 Puncte
11 Rotaru Loredana 99:99:99 Timp 3666 Cod 0 Puncte
12 Bunaciu Carmen Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3588 Cod 0 Puncte
13 Vasilescu Raluca Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3727 Cod 0 Puncte

5. 50 metri bras (19 ani) B

1 Stroe Ionut Bucharest Sport Club 00:31:06 Timp A1006 Cod 9 Puncte
2 Coltoi Mircea Bucharest Sport Club 00:33:06 Timp 3644 Cod 7 Puncte
3 Casian Andrei 00:33:73 Timp 3691 Cod 6 Puncte
4 Nae Lucian Bucharest Sport Club 00:35:53 Timp 2046 Cod 5 Puncte
5 Postolache Octavian Contratimp Campina 00:36:93 Timp 3687 Cod 4 Puncte
6 Ionescu Dragos Tribeach Brasov 00:36:94 Timp 3587 Cod 3 Puncte
7 Follert Iuliu Tribeach Brasov 00:37:11 Timp 3598 Cod 2 Puncte
8 Vladimirescu Gelu Aqua Sport Galati 00:37:69 Timp 3623 Cod 1 Puncte
9 Vuculescu Edward Clubul Roman de Natatie 00:37:84 Timp 3611 Cod 0 Puncte
10 Nemoianu Costin Tribeach Brasov 00:37:87 Timp 3578 Cod 0 Puncte
11 Vranceanu Daniel Aqua Sport Galati 00:38:16 Timp 3624 Cod 0 Puncte
12 Ionescu Alexandru 00:39:21 Timp 3692 Cod 0 Puncte
13 Dolinescu Stefan Aqua Sport Galati 00:39:77 Timp 3625 Cod 0 Puncte
14 Bodnar Silviu Tribeach Brasov 00:40:01 Timp 3577 Cod 0 Puncte
15 Mihaescu Andrei 00:40:48 Timp 3728 Cod 0 Puncte
16 Oprescu Liviu 00:41:72 Timp 3729 Cod 0 Puncte
17 Salajan Daniel Gold Stars Baia Mare 00:42:00 Timp 3671 Cod 0 Puncte
18 Iosifescu Ionut Gabriel 00:42:00 Timp 3665 Cod 0 Puncte
19 Munteanu Marius Gold Stars Baia Mare 00:42:01 Timp 3669 Cod 0 Puncte
20 Giarmati Flavius Resita 07 00:44:10 Timp 3655 Cod 0 Puncte
21 Popescu Daniel 00:44:55 Timp 3680 Cod 0 Puncte
22 Gabor-Iliescu Paul Tribeach Brasov 00:44:65 Timp 3596 Cod 0 Puncte
23 Oros Razvan Cristian Gold Stars Baia Mare 00:45:01 Timp 3670 Cod 0 Puncte
24 Pascu Paul Cristian Aqua Sport Galati 00:45:71 Timp 3622 Cod 0 Puncte
25 Marian Alexandru Aqua Sport Galati 00:46:01 Timp 3626 Cod 0 Puncte
26 Cinciu Mihai Daniel Bucharest Sport Club 00:46:39 Timp 3637 Cod 0 Puncte
27 Turcan Ionut 00:46:63 Timp 3636 Cod 0 Puncte
28 Mihai Cosmin Aqua Sport Galati 00:47:49 Timp 3621 Cod 0 Puncte
29 Rata Liviu Aqua Sport Galati 00:48:18 Timp 3628 Cod 0 Puncte
30 Tura Cristian Claudiu Gold Stars Baia Mare 00:48:58 Timp 3673 Cod 0 Puncte
31 Anghel Cornel Bucharest Sport Club 00:49:99 Timp 3572 Cod 0 Puncte
32 Ambrozie Adrian Stefan Bucharest Sport Club 00:50:48 Timp 3646 Cod 0 Puncte
33 Bogdan Traian Resita 07 00:58:53 Timp 3649 Cod 0 Puncte
34 Cintea Stelian Tribeach Brasov 00:59:51 Timp 3589 Cod 0 Puncte
35 Anitoiu Ionut Aqua Sport Galati 00:59:63 Timp 3619 Cod 0 Puncte
36 Burduja Nicolae Club Daimon 00:59:79 Timp 3720 Cod 0 Puncte
37 Cristian David Matei 01:16:86 Timp 3717 Cod 0 Puncte
38 Carp Ion Aqua Sport Galati 01:38:07 Timp 3630 Cod 0 Puncte
39 Magda Liviu Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3595 Cod 0 Puncte
40 Orel Lucian Resita 07 99:99:99 Timp 3659 Cod 0 Puncte
41 Popina Costin C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3711 Cod 0 Puncte
42 Ionescu Valentin Brenntag 99:99:99 Timp 3700 Cod 0 Puncte
43 Tufaru Bogdan Aqua Sport Galati 99:99:99 Timp 3617 Cod 0 Puncte
44 Dutescu Paul Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3581 Cod 0 Puncte
45 Bucur Adrian Aqua Sport Galati 99:99:99 Timp 3627 Cod 0 Puncte
46 Anastase Silviu C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3710 Cod 0 Puncte

6. 50 metri bras (19 ani) F

1 Buga Florentina Bucharest Sport Club 00:37:17 Timp 3645 Cod 9 Puncte
2 Carp Iuliana Delfinul Bucuresti 00:38:49 Timp 3609 Cod 7 Puncte
3 Lazlo Roxana Resita 07 00:40:58 Timp 3657 Cod 6 Puncte
4 Beloae Luiza 00:41:13 Timp 3721 Cod 5 Puncte
5 Prodan Victoria Clubul Roman de Natatie 00:42:80 Timp 3614 Cod 4 Puncte
6 Hristov Alina Tribeach Brasov 00:42:89 Timp 3585 Cod 3 Puncte
7 Popescu Mirela Tribeach Brasov 00:45:68 Timp 3574 Cod 2 Puncte
8 Nicolau Mihaela Aqua Sport Galati 00:47:20 Timp 3632 Cod 1 Puncte
9 Pau Iudita Agnes Resita 07 00:47:34 Timp 3660 Cod 0 Puncte
10 Sima Diana Brenntag 00:48:65 Timp 3695 Cod 0 Puncte
11 Tilica Silvia 00:49:59 Timp 3731 Cod 0 Puncte
12 Vegheriuc Carmen Resita 07 00:51:17 Timp 3662 Cod 0 Puncte
13 Budiaci Ioana Performer 00:52:09 Timp 3682 Cod 0 Puncte
14 Codresin Ionela Resita 07 00:53:40 Timp 3652 Cod 0 Puncte
15 Grigore Alexandrina Aqua Sport Galati 00:53:40 Timp 3635 Cod 0 Puncte
16 Pop Catalina Tribeach Brasov 00:53:50 Timp 3599 Cod 0 Puncte
17 Pandele Marga Clubul Roman de Natatie 00:54:45 Timp 3615 Cod 0 Puncte
18 Zarnovean Ingrid Tribeach Brasov 00:57:17 Timp 3591 Cod 0 Puncte
19 Petrescu Ecard Alexandra Tribeach Brasov 00:57:27 Timp 3583 Cod 0 Puncte
20 Ungurean Raluca Anamaria Gold Stars Baia Mare 00:58:12 Timp 3674 Cod 0 Puncte
21 Tanase Ene Marina 00:58:97 Timp 3724 Cod 0 Puncte
22 Bodnar Ioana Tribeach Brasov 00:59:56 Timp 3576 Cod 0 Puncte
23 Becheanu Liliana Tribeach Brasov 01:04:09 Timp 3580 Cod 0 Puncte
24 Dolinescu Anca Aqua Sport Galati 01:07:56 Timp 3631 Cod 0 Puncte
25 Gabor-Iliescu Roxana Tribeach Brasov 01:07:68 Timp 3597 Cod 0 Puncte
26 Bologa Ursula Resita 07 01:12:45 Timp 3650 Cod 0 Puncte
27 Sever Maria Cristina 01:16:00 Timp 3571 Cod 0 Puncte
28 Stan Adela Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3641 Cod 0 Puncte
29 Hanescu Irina Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3642 Cod 0 Puncte
30 Hoinarescu Irina C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3712 Cod 0 Puncte
31 Mihailescu Nicole Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3600 Cod 0 Puncte

7. 100 metri liber (19 ani) B

1 Ungureanu Alexandru 00:57:92 Timp 3722 Cod 9 Puncte
2 Coman Dragos 00:58:31 Timp 3723 Cod 7 Puncte
3 Anastasescu Horatiu Vlad Delfinul Bucuresti 00:58:75 Timp 3606 Cod 6 Puncte
4 Lupu Valentin C.S. Toma's Ploiesti 01:00:34 Timp 3706 Cod 5 Puncte
5 Fratila Serban Clubul Roman de Natatie 01:03:17 Timp 3613 Cod 4 Puncte
6 Toba Alexandru 01:03:43 Timp 3683 Cod 3 Puncte
7 Miron Remus Tribeach Brasov 01:04:03 Timp 3586 Cod 2 Puncte
8 Murar George Iulian 01:04:48 Timp 3719 Cod 1 Puncte
9 Vuculescu Edward Clubul Roman de Natatie 01:04:62 Timp 3611 Cod 0 Puncte
10 Buzatu Valeriu Resita 07 01:05:32 Timp 3651 Cod 0 Puncte
11 Mandrila Catalin 01:05:44 Timp 3716 Cod 0 Puncte
12 Mitache Gabriel Tribeach Brasov 01:05:66 Timp 3570 Cod 0 Puncte
13 Frank Loschi 01:06:21 Timp 3730 Cod 0 Puncte
14 Barbosu Tiberiu 01:09:35 Timp 3725 Cod 0 Puncte
15 Cinciulescu Valentin Delfinul Bucuresti 01:09:47 Timp 3607 Cod 0 Puncte
16 Dolinescu Stefan Aqua Sport Galati 01:09:76 Timp 3625 Cod 0 Puncte
17 Pascu Paul Cristian Aqua Sport Galati 01:13:67 Timp 3622 Cod 0 Puncte
18 Zarnovean Liviu Tribeach Brasov 01:13:73 Timp 3592 Cod 0 Puncte
19 Lisetchi Mihai Masters Timisoara 01:14:43 Timp 3689 Cod 0 Puncte
20 Eicher Marc Masters Timisoara 01:15:02 Timp 3688 Cod 0 Puncte
21 Fortu Marius Aqua Sport Galati 01:15:86 Timp 3620 Cod 0 Puncte
22 Ungureanu Ionut C.S. Toma's Ploiesti 01:16:75 Timp 3707 Cod 0 Puncte
23 Tepeneu Mircea Resita 07 01:17:50 Timp 3661 Cod 0 Puncte
24 Fluture Dan Delfinul Bucuresti 01:18:81 Timp 3603 Cod 0 Puncte
25 Popescu Daniel 01:19:19 Timp 3680 Cod 0 Puncte
26 Tura Cristian Claudiu Gold Stars Baia Mare 01:26:32 Timp 3673 Cod 0 Puncte
27 Encica Adrian Tribeach Brasov 01:26:86 Timp 3601 Cod 0 Puncte
28 Stroe Anton Marius Bucharest Sport Club 01:28:31 Timp 3638 Cod 0 Puncte
29 Burduja Nicolae Club Daimon 01:30:86 Timp 3720 Cod 0 Puncte
30 Stevens Robert Clubul Roman de Natatie 01:31:30 Timp 3616 Cod 0 Puncte
31 Ionescu Lucian C.S. Toma's Ploiesti 01:33:47 Timp 3709 Cod 0 Puncte
32 Anghelus Cristian Resita 07 01:36:23 Timp 3648 Cod 0 Puncte
33 Anghel Cornel Bucharest Sport Club 01:44:67 Timp 3572 Cod 0 Puncte
34 Trohani George Tribeach Brasov 01:50:93 Timp 3582 Cod 0 Puncte
35 Petre Constantin Resita 07 02:26:17 Timp 3663 Cod 0 Puncte
36 Lazaroiu Edward Clubul Roman de Natatie 99:99:99 Timp 3612 Cod 0 Puncte
37 Frunzeti Mihai Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 3604 Cod 0 Puncte
38 Georgescu Sebastian C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3713 Cod 0 Puncte
39 Ion Adrian Resita 07 99:99:99 Timp 3664 Cod 0 Puncte
40 Casian Andrei 99:99:99 Timp 3691 Cod 0 Puncte
41 Stanciulescu Razvan C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3705 Cod 0 Puncte

8. 100 metri liber (19 ani) F

1 Prodan Victoria Clubul Roman de Natatie 01:10:17 Timp 3614 Cod 9 Puncte
2 Carp Iuliana Delfinul Bucuresti 01:10:38 Timp 3609 Cod 7 Puncte
3 Vasilescu Raluca Bucharest Sport Club 01:11:00 Timp 3727 Cod 6 Puncte
4 Kovacs Delia Ana Gold Stars Baia Mare 01:11:06 Timp 3675 Cod 5 Puncte
5 Buga Florentina Bucharest Sport Club 01:12:82 Timp 3645 Cod 4 Puncte
6 Patrascoiu Anca Tribeach Brasov 01:15:44 Timp 3573 Cod 3 Puncte
7 Beloae Luiza 01:17:15 Timp 3721 Cod 2 Puncte
8 Tepelea Ramona Tribeach Brasov 01:17:34 Timp 3593 Cod 1 Puncte
9 Furnea Silvia Brenntag 01:18:01 Timp 3694 Cod 0 Puncte
10 Popescu Mirela Tribeach Brasov 01:18:86 Timp 3574 Cod 0 Puncte
11 Hodina Mihaela Aqua Sport Galati 01:19:53 Timp 3633 Cod 0 Puncte
12 Avramescu Luiza C.S. Toma's Ploiesti 01:25:31 Timp 3703 Cod 0 Puncte
13 Costache Cristina C.S. Toma's Ploiesti 01:26:57 Timp 3702 Cod 0 Puncte
14 Budiaci Ioana Performer 01:34:11 Timp 3682 Cod 0 Puncte
15 Ungurean Raluca Anamaria Gold Stars Baia Mare 01:35:18 Timp 3674 Cod 0 Puncte
16 Teodorof Luminita 01:51:05 Timp 3681 Cod 0 Puncte
17 Voicu Gabriela Tribeach Brasov 02:16:03 Timp 3584 Cod 0 Puncte
18 Cumpanas Geanina Resita 07 02:16:63 Timp 3653 Cod 0 Puncte
19 Radulescu Adina Masters Timisoara 02:26:16 Timp 3690 Cod 0 Puncte
20 Tanase Ene Marina 02:34:18 Timp 3724 Cod 0 Puncte
21 Hoinarescu Irina C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3712 Cod 0 Puncte
22 Rotaru Loredana 99:99:99 Timp 3666 Cod 0 Puncte
23 Stan Adela Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3641 Cod 0 Puncte
24 Dolinescu Anca Aqua Sport Galati 99:99:99 Timp 3631 Cod 0 Puncte
25 Petrescu Ecard Alexandra Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3583 Cod 0 Puncte

9. 200 metri mixt (19 ani) B

1 Badita Cezar 02:24:98 Timp 3732 Cod 9 Puncte
2 Lupu Valentin C.S. Toma's Ploiesti 02:28:32 Timp 3706 Cod 7 Puncte
3 Casian Andrei 02:33:00 Timp 3691 Cod 6 Puncte
4 Ionescu Danes Bucharest Sport Club 02:36:16 Timp 3639 Cod 5 Puncte
5 Miron Remus Tribeach Brasov 02:37:67 Timp 3586 Cod 4 Puncte
6 Nemoianu Costin Tribeach Brasov 02:49:46 Timp 3578 Cod 3 Puncte
7 Postolache Octavian Contratimp Campina 02:50:66 Timp 3687 Cod 2 Puncte
8 Georgescu Sebastian C.S. Toma's Ploiesti 02:52:18 Timp 3713 Cod 1 Puncte
9 Mandrila Catalin 02:52:64 Timp 3716 Cod 0 Puncte
10 Nemteanu Filip Cristian 02:56:27 Timp 3686 Cod 0 Puncte
11 Paiu Cornel 03:04:79 Timp 3679 Cod 0 Puncte
12 Ion Adrian Resita 07 03:10:67 Timp 3664 Cod 0 Puncte
13 Bodnar Silviu Tribeach Brasov 03:11:00 Timp 3577 Cod 0 Puncte
14 Dontu Romeo Tribeach Brasov 03:22:62 Timp 3579 Cod 0 Puncte
15 Popescu Daniel 03:30:31 Timp 3680 Cod 0 Puncte
16 Oros Razvan Cristian Gold Stars Baia Mare 04:04:40 Timp 3670 Cod 0 Puncte
17 Salajan Adrian Gold Stars Baia Mare 04:25:21 Timp 3668 Cod 0 Puncte
18 Magda Liviu Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3595 Cod 0 Puncte
19 Lazaroiu Edward Clubul Roman de Natatie 99:99:99 Timp 3612 Cod 0 Puncte

10. 200 metri mixt (19 ani) F

1 Vasilescu Raluca Bucharest Sport Club 03:02:20 Timp 3727 Cod 9 Puncte
2 Birligea Mihaela Aqua Sport Galati 03:06:93 Timp 3634 Cod 7 Puncte
3 Nicolau Mihaela Aqua Sport Galati 03:08:85 Timp 3632 Cod 6 Puncte
4 Basarab Irina Brenntag 03:11:39 Timp 3699 Cod 5 Puncte
5 Neamtu Ana Brenntag 03:16:72 Timp 3693 Cod 4 Puncte
6 Munteanu Flavia Tribeach Brasov 03:17:20 Timp 3590 Cod 3 Puncte
7 Iana Dorina Resita 07 04:21:04 Timp 3656 Cod 2 Puncte

Ziua 2 sesiunea 1

11. 50 metri liber (19 ani) F

1 Vasilescu Raluca Bucharest Sport Club 00:30:27 Timp 3727 Cod 9 Puncte
2 Carp Iuliana Delfinul Bucuresti 00:30:94 Timp 3609 Cod 7 Puncte
3 Prodan Victoria Clubul Roman de Natatie 00:31:07 Timp 3614 Cod 6 Puncte
4 Beloae Luiza 00:31:63 Timp 3721 Cod 5 Puncte
5 Costache Loredana Tribeach Brasov 00:32:28 Timp 3575 Cod 4 Puncte
6 Buga Florentina Bucharest Sport Club 00:32:52 Timp 3645 Cod 3 Puncte
7 Paraschiv Diana Brenntag 00:32:80 Timp 3698 Cod 2 Puncte
8 Furnea Silvia Brenntag 00:33:01 Timp 3694 Cod 1 Puncte
9 Sima Diana Brenntag 00:33:07 Timp 3695 Cod 0 Puncte
10 Hodina Mihaela Aqua Sport Galati 00:34:76 Timp 3633 Cod 0 Puncte
11 Popescu Mirela Tribeach Brasov 00:35:28 Timp 3574 Cod 0 Puncte
12 Tilica Silvia 00:37:25 Timp 3731 Cod 0 Puncte
13 Grigore Alexandrina Aqua Sport Galati 00:38:09 Timp 3635 Cod 0 Puncte
14 Budiaci Ioana Performer 00:40:63 Timp 3682 Cod 0 Puncte
15 Codresin Ionela Resita 07 00:40:98 Timp 3652 Cod 0 Puncte
16 Dolinescu Anca Aqua Sport Galati 00:42:95 Timp 3631 Cod 0 Puncte
17 Pop Catalina Tribeach Brasov 00:43:64 Timp 3599 Cod 0 Puncte
18 Ungurean Raluca Anamaria Gold Stars Baia Mare 00:43:84 Timp 3674 Cod 0 Puncte
19 Vegheriuc Carmen Resita 07 00:48:40 Timp 3662 Cod 0 Puncte
20 Voicu Gabriela Tribeach Brasov 00:52:14 Timp 3584 Cod 0 Puncte
21 Pandele Marga Clubul Roman de Natatie 00:54:09 Timp 3615 Cod 0 Puncte
22 Grosu Daciana 00:59:64 Timp 3676 Cod 0 Puncte
23 Radulescu Adina Masters Timisoara 01:01:28 Timp 3690 Cod 0 Puncte
24 Tanase Ene Marina 01:03:46 Timp 3724 Cod 0 Puncte
25 Tepelea Ramona Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3593 Cod 0 Puncte
26 Hoinarescu Irina C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3712 Cod 0 Puncte
27 Teodorof Luminita 99:99:99 Timp 3681 Cod 0 Puncte
28 Rotaru Loredana 99:99:99 Timp 3666 Cod 0 Puncte
29 Petrescu Ecard Alexandra Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3583 Cod 0 Puncte

12. 50 metri liber (19 ani) B

1 Ungureanu Alexandru 00:25:62 Timp 3722 Cod 9 Puncte
2 Anastasescu Horatiu Vlad Delfinul Bucuresti 00:25:67 Timp 3606 Cod 7 Puncte
3 Burcea Emilian 00:26:03 Timp 3667 Cod 6 Puncte
4 Casian Andrei 00:26:34 Timp 3691 Cod 5 Puncte
5 Coman Dragos 00:26:50 Timp 3723 Cod 4 Puncte
6 Lupu Valentin C.S. Toma's Ploiesti 00:26:94 Timp 3706 Cod 3 Puncte
7 Culea Andrei Bucharest Sport Club 00:27:13 Timp 3640 Cod 2 Puncte
8 Popina Costin C.S. Toma's Ploiesti 00:27:70 Timp 3711 Cod 1 Puncte
9 Toba Alexandru 00:27:71 Timp 3683 Cod 0 Puncte
10 Catichi Cristian C.S. Toma's Ploiesti 00:27:88 Timp 3708 Cod 0 Puncte
11 Vuculescu Edward Clubul Roman de Natatie 00:28:11 Timp 3611 Cod 0 Puncte
12 Fratila Serban Clubul Roman de Natatie 00:28:14 Timp 3613 Cod 0 Puncte
13 Ionescu Dragos Tribeach Brasov 00:28:25 Timp 3587 Cod 0 Puncte
14 Murar George Iulian 00:28:73 Timp 3719 Cod 0 Puncte
15 Nemoianu Costin Tribeach Brasov 00:28:74 Timp 3578 Cod 0 Puncte
16 Mitache Gabriel Tribeach Brasov 00:28:79 Timp 3570 Cod 0 Puncte
17 Dincu Dragos 00:28:82 Timp 3726 Cod 0 Puncte
18 Mandrila Catalin 00:28:92 Timp 3716 Cod 0 Puncte
19 Nae Lucian Bucharest Sport Club 00:28:93 Timp 2046 Cod 0 Puncte
20 Banciog Marcel Aqua Sport Galati 00:29:03 Timp 3618 Cod 0 Puncte
21 Ion Adrian Resita 07 00:29:32 Timp 3664 Cod 0 Puncte
22 Buzatu Valeriu Resita 07 00:29:51 Timp 3651 Cod 0 Puncte
23 Vranceanu Daniel Aqua Sport Galati 00:29:54 Timp 3624 Cod 0 Puncte
24 Cinciulescu Valentin Delfinul Bucuresti 00:29:63 Timp 3607 Cod 0 Puncte
25 Frank Loschi 00:29:70 Timp 3730 Cod 0 Puncte
26 Georgescu Claudiu C.S. Toma's Ploiesti 00:29:73 Timp 3718 Cod 0 Puncte
27 Buciuman Vasile Gold Stars Baia Mare 00:29:75 Timp 3672 Cod 0 Puncte
28 Lazaroiu Edward Clubul Roman de Natatie 00:29:77 Timp 3612 Cod 0 Puncte
29 Dolinescu Stefan Aqua Sport Galati 00:29:81 Timp 3625 Cod 0 Puncte
30 Follert Iuliu Tribeach Brasov 00:29:82 Timp 3598 Cod 0 Puncte
31 Sovar Robert Delfinul Bucuresti 00:29:87 Timp 3608 Cod 0 Puncte
32 Ungureanu Ionut C.S. Toma's Ploiesti 00:30:40 Timp 3707 Cod 0 Puncte
33 Ionescu Alexandru 00:30:56 Timp 3692 Cod 0 Puncte
34 Zarnovean Liviu Tribeach Brasov 00:31:23 Timp 3592 Cod 0 Puncte
35 Lisetchi Mihai Masters Timisoara 00:31:35 Timp 3689 Cod 0 Puncte
36 Salajan Daniel Gold Stars Baia Mare 00:31:73 Timp 3671 Cod 0 Puncte
37 Cinciu Mihai Daniel Bucharest Sport Club 00:31:84 Timp 3637 Cod 0 Puncte
38 Gabor-Iliescu Paul Tribeach Brasov 00:31:95 Timp 3596 Cod 0 Puncte
39 Tepeneu Mircea Resita 07 00:32:27 Timp 3661 Cod 0 Puncte
40 Nuteanu Teodor Resita 07 00:32:40 Timp 3658 Cod 0 Puncte
41 Pascu Paul Cristian Aqua Sport Galati 00:32:43 Timp 3622 Cod 0 Puncte
42 Bodnar Silviu Tribeach Brasov 00:33:10 Timp 3577 Cod 0 Puncte
43 Popescu Daniel 00:33:30 Timp 3680 Cod 0 Puncte
44 Oros Razvan Cristian Gold Stars Baia Mare 00:33:63 Timp 3670 Cod 0 Puncte
45 Fortu Marius Aqua Sport Galati 00:33:64 Timp 3620 Cod 0 Puncte
46 Eicher Marc Masters Timisoara 00:33:91 Timp 3688 Cod 0 Puncte
47 Fluture Dan Delfinul Bucuresti 00:34:61 Timp 3603 Cod 0 Puncte
48 Tura Cristian Claudiu Gold Stars Baia Mare 00:34:63 Timp 3673 Cod 0 Puncte
49 Turcan Ionut 00:34:78 Timp 3636 Cod 0 Puncte
50 Avramescu Razvan Bucharest Sport Club 00:34:97 Timp 3643 Cod 0 Puncte
51 Giarmati Flavius Resita 07 00:35:68 Timp 3655 Cod 0 Puncte
52 Mihai Cosmin Aqua Sport Galati 00:35:73 Timp 3621 Cod 0 Puncte
53 Nichifor Bogdan Bucharest Sport Club 00:36:05 Timp 3647 Cod 0 Puncte
54 Anitoiu Ionut Aqua Sport Galati 00:36:53 Timp 3619 Cod 0 Puncte
55 Stevens Robert Clubul Roman de Natatie 00:37:27 Timp 3616 Cod 0 Puncte
56 Ionescu Lucian C.S. Toma's Ploiesti 00:37:43 Timp 3709 Cod 0 Puncte
57 Burduja Nicolae Club Daimon 00:38:18 Timp 3720 Cod 0 Puncte
58 Rata Liviu Aqua Sport Galati 00:39:19 Timp 3628 Cod 0 Puncte
59 Anghel Cornel Bucharest Sport Club 00:39:67 Timp 3572 Cod 0 Puncte
60 Rodian Odagiu C.S. Toma's Ploiesti 00:40:81 Timp 3684 Cod 0 Puncte
61 Anghelus Cristian Resita 07 00:42:54 Timp 3648 Cod 0 Puncte
62 Trohani George Tribeach Brasov 00:45:16 Timp 3582 Cod 0 Puncte
63 Bogdan Traian Resita 07 00:45:92 Timp 3649 Cod 0 Puncte
64 Cintea Stelian Tribeach Brasov 00:51:49 Timp 3589 Cod 0 Puncte
65 Petre Constantin Resita 07 00:55:93 Timp 3663 Cod 0 Puncte
66 Cristian David Matei 01:01:96 Timp 3717 Cod 0 Puncte
67 Carp Ion Aqua Sport Galati 01:02:36 Timp 3630 Cod 0 Puncte
68 Frunzeti Mihai Delfinul Bucuresti 99:99:99 Timp 3604 Cod 0 Puncte
69 Magda Liviu Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3595 Cod 0 Puncte
70 Encica Adrian Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3601 Cod 0 Puncte
71 Tufaru Bogdan Aqua Sport Galati 99:99:99 Timp 3617 Cod 0 Puncte
72 Bucur Adrian Aqua Sport Galati 99:99:99 Timp 3627 Cod 0 Puncte
73 Dutescu Paul Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3581 Cod 0 Puncte
74 Balanescu Mihai Brenntag 99:99:99 Timp 3696 Cod 0 Puncte
75 Tulbea Gabriel C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3715 Cod 0 Puncte
76 Stanciulescu Razvan C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3705 Cod 0 Puncte
77 Andronescu Matei C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3701 Cod 0 Puncte
78 Iosifescu Ionut Gabriel 99:99:99 Timp 3665 Cod 0 Puncte
79 Nitoiu Vlad C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3685 Cod 0 Puncte
80 Ionescu Valentin Brenntag 99:99:99 Timp 3700 Cod 0 Puncte
81 Matei Bogdan Brenntag 99:99:99 Timp 3697 Cod 0 Puncte

13. 100 metri fluture (19 ani) F

1 Scurtu Silvia Delfinul Bucuresti 01:11:44 Timp 3610 Cod 9 Puncte
2 Nicolau Mihaela Aqua Sport Galati 01:20:02 Timp 3632 Cod 7 Puncte
3 Birligea Mihaela Aqua Sport Galati 01:20:48 Timp 3634 Cod 6 Puncte

14. 100 metri fluture (19 ani) B

1 Georgescu Sebastian C.S. Toma's Ploiesti 01:15:11 Timp 3713 Cod 9 Puncte
2 Dincu Dragos 01:19:80 Timp 3726 Cod 7 Puncte
3 Dontu Romeo Tribeach Brasov 01:25:46 Timp 3579 Cod 6 Puncte
4 Vladimirescu Gelu Aqua Sport Galati 01:34:11 Timp 3623 Cod 5 Puncte
5 Ion Adrian Resita 07 01:35:88 Timp 3664 Cod 4 Puncte
6 Postolache Octavian Contratimp Campina 01:36:27 Timp 3687 Cod 3 Puncte
7 Buzatu Valeriu Resita 07 99:99:99 Timp 3651 Cod 0 Puncte
8 Salajan Adrian Gold Stars Baia Mare 99:99:99 Timp 3668 Cod 0 Puncte

15. 50 metri spate (19 ani) F

1 Scurtu Silvia Delfinul Bucuresti 00:33:76 Timp 3610 Cod 9 Puncte
2 Vasilescu Raluca Bucharest Sport Club 00:36:41 Timp 3727 Cod 7 Puncte
3 Kovacs Delia Ana Gold Stars Baia Mare 00:36:77 Timp 3675 Cod 6 Puncte
4 Patrascoiu Anca Tribeach Brasov 00:37:54 Timp 3573 Cod 5 Puncte
5 Prodan Victoria Clubul Roman de Natatie 00:37:97 Timp 3614 Cod 4 Puncte
6 Lazlo Roxana Resita 07 00:38:08 Timp 3657 Cod 3 Puncte
7 Costache Cristina C.S. Toma's Ploiesti 00:40:27 Timp 3702 Cod 2 Puncte
8 Paraschiv Diana Brenntag 00:40:35 Timp 3698 Cod 1 Puncte
9 Furnea Silvia Brenntag 00:40:55 Timp 3694 Cod 0 Puncte
10 Pau Iudita Agnes Resita 07 00:41:23 Timp 3660 Cod 0 Puncte
11 Tilica Silvia 00:41:29 Timp 3731 Cod 0 Puncte
12 Costache Loredana Tribeach Brasov 00:41:58 Timp 3575 Cod 0 Puncte
13 Sima Diana Brenntag 00:43:83 Timp 3695 Cod 0 Puncte
14 Grigore Alexandrina Aqua Sport Galati 00:47:55 Timp 3635 Cod 0 Puncte
15 Dolinescu Anca Aqua Sport Galati 00:49:76 Timp 3631 Cod 0 Puncte
16 Pop Catalina Tribeach Brasov 00:50:90 Timp 3599 Cod 0 Puncte
17 Iana Dorina Resita 07 00:52:38 Timp 3656 Cod 0 Puncte
18 Toth Eniko Tribeach Brasov 00:53:89 Timp 3594 Cod 0 Puncte
19 Ungurean Raluca Anamaria Gold Stars Baia Mare 00:55:07 Timp 3674 Cod 0 Puncte
20 Voicu Gabriela Tribeach Brasov 01:08:02 Timp 3584 Cod 0 Puncte
21 Pandele Marga Clubul Roman de Natatie 01:08:71 Timp 3615 Cod 0 Puncte
22 Tanase Ene Marina 01:09:66 Timp 3724 Cod 0 Puncte
23 Radulescu Adina Masters Timisoara 01:12:85 Timp 3690 Cod 0 Puncte
24 Bologa Ursula Resita 07 01:13:89 Timp 3650 Cod 0 Puncte
25 Gabor-Iliescu Roxana Tribeach Brasov 01:15:40 Timp 3597 Cod 0 Puncte
26 Grosu Daciana 01:17:56 Timp 3676 Cod 0 Puncte
27 Bunaciu Carmen Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3588 Cod 0 Puncte
28 Rotaru Loredana 99:99:99 Timp 3666 Cod 0 Puncte
29 Teodorof Luminita 99:99:99 Timp 3681 Cod 0 Puncte
30 Mihailescu Nicole Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3600 Cod 0 Puncte

16. 50 metri spate (19 ani) B

1 Coman Dragos 00:30:65 Timp 3723 Cod 9 Puncte
2 Burcea Emilian 00:30:86 Timp 3667 Cod 7 Puncte
3 Anastasescu Horatiu Vlad Delfinul Bucuresti 00:31:32 Timp 3606 Cod 6 Puncte
4 Ungureanu Alexandru 00:31:51 Timp 3722 Cod 5 Puncte
5 Popina Costin C.S. Toma's Ploiesti 00:33:08 Timp 3711 Cod 4 Puncte
6 Miron Remus Tribeach Brasov 00:33:36 Timp 3586 Cod 3 Puncte
7 Nemteanu Filip Cristian 00:33:85 Timp 3686 Cod 2 Puncte
8 Toba Alexandru 00:35:02 Timp 3683 Cod 1 Puncte
9 Vuculescu Edward Clubul Roman de Natatie 00:35:21 Timp 3611 Cod 0 Puncte
10 Postolache Octavian Contratimp Campina 00:35:38 Timp 3687 Cod 0 Puncte
11 Dolinescu Stefan Aqua Sport Galati 00:35:94 Timp 3625 Cod 0 Puncte
12 Follert Iuliu Tribeach Brasov 00:36:23 Timp 3598 Cod 0 Puncte
13 Vranceanu Daniel Aqua Sport Galati 00:37:03 Timp 3624 Cod 0 Puncte
14 Mandrila Catalin 00:37:32 Timp 3716 Cod 0 Puncte
15 Banciog Marcel Aqua Sport Galati 00:37:87 Timp 3618 Cod 0 Puncte
16 Marian Alexandru Aqua Sport Galati 00:37:97 Timp 3626 Cod 0 Puncte
17 Lisetchi Mihai Masters Timisoara 00:38:61 Timp 3689 Cod 0 Puncte
18 Paiu Cornel 00:38:66 Timp 3679 Cod 0 Puncte
19 Cinciu Mihai Daniel Bucharest Sport Club 00:38:73 Timp 3637 Cod 0 Puncte
20 Eicher Marc Masters Timisoara 00:39:22 Timp 3688 Cod 0 Puncte
21 Enache Eugen Resita 07 00:40:30 Timp 3654 Cod 0 Puncte
22 Nuteanu Teodor Resita 07 00:40:40 Timp 3658 Cod 0 Puncte
23 Gabor-Iliescu Paul Tribeach Brasov 00:42:26 Timp 3596 Cod 0 Puncte
24 Salajan Adrian Gold Stars Baia Mare 00:43:33 Timp 3668 Cod 0 Puncte
25 Tepeneu Mircea Resita 07 00:43:61 Timp 3661 Cod 0 Puncte
26 Munteanu Marius Gold Stars Baia Mare 00:45:51 Timp 3669 Cod 0 Puncte
27 Simionescu Sandel Aqua Sport Galati 00:46:15 Timp 3629 Cod 0 Puncte
28 Pascu Paul Cristian Aqua Sport Galati 00:46:81 Timp 3622 Cod 0 Puncte
29 Tura Cristian Claudiu Gold Stars Baia Mare 00:47:40 Timp 3673 Cod 0 Puncte
30 Rata Liviu Aqua Sport Galati 00:47:89 Timp 3628 Cod 0 Puncte
31 Ionescu Lucian C.S. Toma's Ploiesti 00:49:22 Timp 3709 Cod 0 Puncte
32 Burduja Nicolae Club Daimon 00:50:58 Timp 3720 Cod 0 Puncte
33 Mihai Cosmin Aqua Sport Galati 00:51:54 Timp 3621 Cod 0 Puncte
34 Stevens Robert Clubul Roman de Natatie 00:52:86 Timp 3616 Cod 0 Puncte
35 Anitoiu Ionut Aqua Sport Galati 00:52:94 Timp 3619 Cod 0 Puncte
36 Bogdan Traian Resita 07 00:54:41 Timp 3649 Cod 0 Puncte
37 Trohani George Tribeach Brasov 00:57:57 Timp 3582 Cod 0 Puncte
38 Petre Constantin Resita 07 01:01:38 Timp 3663 Cod 0 Puncte
39 Cintea Stelian Tribeach Brasov 01:08:78 Timp 3589 Cod 0 Puncte
40 Carp Ion Aqua Sport Galati 01:27:13 Timp 3630 Cod 0 Puncte
41 Bucur Adrian Aqua Sport Galati 99:99:99 Timp 3627 Cod 0 Puncte
42 Stanciulescu Razvan C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3705 Cod 0 Puncte
43 Nicolescu Laurentiu C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3704 Cod 0 Puncte
44 Orel Lucian Resita 07 99:99:99 Timp 3659 Cod 0 Puncte
45 Cocenescu Ovidiu 99:99:99 Timp 3677 Cod 0 Puncte
46 Encica Adrian Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3601 Cod 0 Puncte
47 Tufaru Bogdan Aqua Sport Galati 99:99:99 Timp 3617 Cod 0 Puncte

17. 100 metri bras (19 ani) F

1 Carp Iuliana Delfinul Bucuresti 01:26:89 Timp 3609 Cod 9 Puncte
2 Buga Florentina Bucharest Sport Club 01:29:56 Timp 3645 Cod 7 Puncte
3 Hristov Alina Tribeach Brasov 01:34:81 Timp 3585 Cod 6 Puncte
4 Lazlo Roxana Resita 07 01:37:04 Timp 3657 Cod 5 Puncte
5 Beloae Luiza 01:37:19 Timp 3721 Cod 4 Puncte
6 Neamtu Ana Brenntag 01:38:86 Timp 3693 Cod 3 Puncte
7 Popescu Mirela Tribeach Brasov 01:39:27 Timp 3574 Cod 2 Puncte
8 Basarab Irina Brenntag 01:40:52 Timp 3699 Cod 1 Puncte
9 Hodina Mihaela Aqua Sport Galati 01:44:38 Timp 3633 Cod 0 Puncte
10 Budiaci Ioana Performer 01:54:78 Timp 3682 Cod 0 Puncte
11 Vegheriuc Carmen Resita 07 01:57:87 Timp 3662 Cod 0 Puncte
12 Codresin Ionela Resita 07 01:59:20 Timp 3652 Cod 0 Puncte
13 Iana Dorina Resita 07 02:11:35 Timp 3656 Cod 0 Puncte
14 Cumpanas Geanina Resita 07 02:12:08 Timp 3653 Cod 0 Puncte
15 Pandele Marga Clubul Roman de Natatie 02:13:65 Timp 3615 Cod 0 Puncte
16 Petrescu Ecard Alexandra Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3583 Cod 0 Puncte
17 Bodnar Ioana Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3576 Cod 0 Puncte
18 Stan Adela Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3641 Cod 0 Puncte
19 Munteanu Flavia Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3590 Cod 0 Puncte
20 Hoinarescu Irina C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3712 Cod 0 Puncte

18. 100 metri bras (19 ani) B

1 Stroe Ionut Bucharest Sport Club 01:10:73 Timp A1006 Cod 9 Puncte
2 Lupu Valentin C.S. Toma's Ploiesti 01:17:81 Timp 3706 Cod 7 Puncte
3 Coltoi Mircea Bucharest Sport Club 01:18:14 Timp 3644 Cod 6 Puncte
4 Nae Lucian Bucharest Sport Club 01:21:30 Timp 2046 Cod 5 Puncte
5 Miron Remus Tribeach Brasov 01:21:79 Timp 3586 Cod 4 Puncte
6 Follert Iuliu Tribeach Brasov 01:25:06 Timp 3598 Cod 3 Puncte
7 Postolache Octavian Contratimp Campina 01:25:66 Timp 3687 Cod 2 Puncte
8 Nemoianu Costin Tribeach Brasov 01:25:69 Timp 3578 Cod 1 Puncte
9 Vladimirescu Gelu Aqua Sport Galati 01:26:59 Timp 3623 Cod 0 Puncte
10 Georgescu Sebastian C.S. Toma's Ploiesti 01:28:17 Timp 3713 Cod 0 Puncte
11 Ionescu Dragos Tribeach Brasov 01:28:85 Timp 3587 Cod 0 Puncte
12 Banciog Marcel Aqua Sport Galati 01:29:29 Timp 3618 Cod 0 Puncte
13 Oprescu Liviu 01:29:54 Timp 3729 Cod 0 Puncte
14 Lazaroiu Edward Clubul Roman de Natatie 01:29:54 Timp 3612 Cod 0 Puncte
15 Bodnar Silviu Tribeach Brasov 01:35:60 Timp 3577 Cod 0 Puncte
16 Popescu Daniel 01:40:24 Timp 3680 Cod 0 Puncte
17 Iosifescu Ionut Gabriel 01:40:82 Timp 3665 Cod 0 Puncte
18 Munteanu Marius Gold Stars Baia Mare 01:41:60 Timp 3669 Cod 0 Puncte
19 Rata Liviu Aqua Sport Galati 01:48:20 Timp 3628 Cod 0 Puncte
20 Oros Razvan Cristian Gold Stars Baia Mare 01:49:17 Timp 3670 Cod 0 Puncte
21 Mihai Cosmin Aqua Sport Galati 01:49:48 Timp 3621 Cod 0 Puncte
22 Burduja Nicolae Club Daimon 02:13:60 Timp 3720 Cod 0 Puncte
23 Anghel Cornel Bucharest Sport Club 99:99:99 Timp 3572 Cod 0 Puncte
24 Bucur Adrian Aqua Sport Galati 99:99:99 Timp 3627 Cod 0 Puncte
25 Dutescu Paul Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3581 Cod 0 Puncte

19. 400 metri liber (19 ani) F

1 Kovacs Delia Ana Gold Stars Baia Mare 05:45:34 Timp 3675 Cod 9 Puncte
2 Birligea Mihaela Aqua Sport Galati 05:49:19 Timp 3634 Cod 7 Puncte
3 Nicolau Mihaela Aqua Sport Galati 05:51:51 Timp 3632 Cod 6 Puncte
4 Patrascoiu Anca Tribeach Brasov 05:54:57 Timp 3573 Cod 5 Puncte
5 Prodan Victoria Clubul Roman de Natatie 06:04:17 Timp 3614 Cod 4 Puncte
6 Popescu Mirela Tribeach Brasov 06:17:15 Timp 3574 Cod 3 Puncte
7 Neamtu Ana Brenntag 06:20:10 Timp 3693 Cod 2 Puncte
8 Basarab Irina Brenntag 06:28:88 Timp 3699 Cod 1 Puncte
9 Munteanu Flavia Tribeach Brasov 06:38:00 Timp 3590 Cod 0 Puncte
10 Ungurean Raluca Anamaria Gold Stars Baia Mare 07:44:97 Timp 3674 Cod 0 Puncte
11 Voicu Gabriela Tribeach Brasov 10:44:58 Timp 3584 Cod 0 Puncte
12 Tanase Ene Marina 11:05:66 Timp 3724 Cod 0 Puncte
13 Radulescu Adina Masters Timisoara 11:26:32 Timp 3690 Cod 0 Puncte
14 Teodorof Luminita 99:99:99 Timp 3681 Cod 0 Puncte
15 Petrescu Ecard Alexandra Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3583 Cod 0 Puncte
16 Mihailescu Nicole Tribeach Brasov 99:99:99 Timp 3600 Cod 0 Puncte

20. 400 metri liber (19 ani) B

1 Ionescu Danes Bucharest Sport Club 04:57:60 Timp 3639 Cod 9 Puncte
2 Coman Dragos 05:04:21 Timp 3723 Cod 7 Puncte
3 Fratila Serban Clubul Roman de Natatie 05:05:17 Timp 3613 Cod 6 Puncte
4 Miron Remus Tribeach Brasov 05:10:72 Timp 3586 Cod 5 Puncte
5 Murar George Iulian 05:10:73 Timp 3719 Cod 4 Puncte
6 Casian Andrei 05:20:49 Timp 3691 Cod 3 Puncte
7 Mandrila Catalin 05:32:38 Timp 3716 Cod 2 Puncte
8 Lazaroiu Edward Clubul Roman de Natatie 05:37:84 Timp 3612 Cod 1 Puncte
9 Mitache Gabriel Tribeach Brasov 05:47:51 Timp 3570 Cod 0 Puncte
10 Ion Adrian Resita 07 05:52:10 Timp 3664 Cod 0 Puncte
11 Holban Mihai Delfinul Bucuresti 06:18:33 Timp 3602 Cod 0 Puncte
12 Lisetchi Mihai Masters Timisoara 06:24:98 Timp 3689 Cod 0 Puncte
13 Popescu Daniel 06:30:51 Timp 3680 Cod 0 Puncte
14 Fortu Marius Aqua Sport Galati 06:49:01 Timp 3620 Cod 0 Puncte
15 Fluture Dan Delfinul Bucuresti 06:50:88 Timp 3603 Cod 0 Puncte
16 Oancea Florin 07:02:07 Timp 3678 Cod 0 Puncte
17 Dontu Romeo Tribeach Brasov 07:07:41 Timp 3579 Cod 0 Puncte
18 Ionescu Lucian C.S. Toma's Ploiesti 08:10:35 Timp 3709 Cod 0 Puncte
19 Salajan Adrian Gold Stars Baia Mare 08:43:69 Timp 3668 Cod 0 Puncte
20 Trohani George Tribeach Brasov 09:42:00 Timp 3582 Cod 0 Puncte
21 Petre Constantin Resita 07 10:41:75 Timp 3663 Cod 0 Puncte
22 Rodian Odagiu C.S. Toma's Ploiesti 99:99:99 Timp 3684 Cod 0 Puncte
23 Nemteanu Filip Cristian 99:99:99 Timp 3686 Cod 0 Puncte