Campionii asociatiei

1 Dragoi Andreea Ramona

Aqua Team

1275 pct
2 Stan Leon

Aqua Team

1274 pct
3 Popa Andrei

Tenis Club 2000

1266 pct

Top 10 cluburi

  • 1
    Bucharest Sport Club Elite
    478 Puncte
  • 2
    Aqua Life
    353 Puncte
  • 3
    Aqua Team
    334 Puncte
  • 4
    Renovatio S.C.
    257 Puncte
  • 5
    Aqua Sport Citius
    246 Puncte
  • 6
    Swimming Team
    233 Puncte
  • 7
    Hyperion Brasov
    138 Puncte
  • 8
    Steaua CSA
    116 Puncte
  • 9
    Atena Sport Club Constanta
    94 Puncte
  • 10
    Bluemarin Sport Club
    55 Puncte

Top cei mai buni timpi

50 metri liber

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

50 metri bras

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

50 metri spate

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

50 metri fluture

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

200 metri mixt

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

100 metri liber

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

100 metri bras

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

100 metri spate

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

100 metri fluture

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

400 metri mixt

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

200 metri liber

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

200 metri bras

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

200 metri spate

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

200 metri fluture

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

400 metri liber

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

400 metri bras

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

400 metri spate

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

25 metri fluture

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

25 metri bras

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

25 metri spate

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

25 metri liber

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

25 metri picioare crawl

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

25 metri picioare spate

Rezultatele pentru baieti

Rezultatele pentru fete

*Topurile sportivilor sunt calculate pe baza punctelor adunate de ei in urma participarii la probele individuale pentru toate competitiile pentru care exista istoric in baza de date.

*Topul cluburilor este calculat pe baza punctajelor individuale si pe stafete obtinute de sportivii acestora pentru toate competitiile pentru care exista istoric in baza de date.