Urmatoarea competitie 01.12.2018 - 02.12.2018

Concurs Municipal Poliatlon Cadeti 12-14 ani- Editia 2018

Perioada de inscrieri: 15.11.2018 - 25.11.2018

Rezultatele ultimei competitii Cupa de Toamna - Copii 7-8 ani- Editia 2018

  • Barbieru Anelis Antonia 1
    Barbieru Anelis Antonia Aqua Sport Citius
    00:45:39 Timp
    4764 Cod
    9 Puncte
  • Mircea Daria Maria 2
    Mircea Daria Maria Swimming Team
    00:46:46 Timp
    5361 Cod
    7 Puncte
  • Nitu Theodora 3
    Nitu Theodora Hyperion Brasov
    00:46:47 Timp
    5526 Cod
    6 Puncte
  • Ionescu Anastasia 4
    Ionescu Anastasia Bucharest Sport Club
    00:47:38 Timp
    4766 Cod
    5 Puncte
  • Fekete Petra 5
    Fekete Petra Hyperion Brasov
    00:47:81 Timp
    5525 Cod
    4 Puncte
  • Olea Theodora 1
    Olea Theodora Steaua CSA
    00:42:05 Timp
    4205 Cod
    9 Puncte
  • Zaharia Alessia Mihaela 2
    Zaharia Alessia Mihaela Steaua CSA
    00:42:31 Timp
    5230 Cod
    7 Puncte
  • Calugăru Elena Daria 3
    Calugăru Elena Daria Steaua CSA
    00:42:87 Timp
    4161 Cod
    6 Puncte
  • Ganea Iustina 4
    Ganea Iustina Steaua CSA
    00:44:23 Timp
    3815 Cod
    5 Puncte
  • Constantin Alexandra 5
    Constantin Alexandra CSM Ploiesti
    00:44:30 Timp
    5026 Cod
    4 Puncte
  • Coman David 1
    Coman David Hyperion Brasov
    00:43:96 Timp
    5520 Cod
    9 Puncte
  • Nitu Rafael 2
    Nitu Rafael Aqua Team
    00:47:52 Timp
    4707 Cod
    7 Puncte
  • Iordache Robert Andrei 3
    Iordache Robert Andrei Aqua Life
    00:48:18 Timp
    4676 Cod
    6 Puncte
  • Vlad Sergiu 4
    Vlad Sergiu Renovatio S.C.
    00:48:41 Timp
    4776 Cod
    5 Puncte
  • Vieru Vlad 5
    Vieru Vlad Bucharest Sport Club
    00:49:00 Timp
    4722 Cod
    4 Puncte
  • Marinescu Luca 1
    Marinescu Luca CSM Ploiesti
    00:39:01 Timp
    5022 Cod
    9 Puncte
  • Pojar Luca 2
    Pojar Luca Timex Bucuresti
    00:39:39 Timp
    4100 Cod
    7 Puncte
  • Pandele Vladimir 3
    Pandele Vladimir Steaua CSA
    00:39:74 Timp
    4701 Cod
    6 Puncte
  • Ionescu Vlad 4
    Ionescu Vlad Hyperion Brasov
    00:40:37 Timp
    5009 Cod
    5 Puncte
  • Ionescu Denis 5
    Ionescu Denis Hyperion Brasov
    00:40:83 Timp
    5010 Cod
    4 Puncte
  • Mircea Daria Maria 1
    Mircea Daria Maria Swimming Team
    00:42:54 Timp
    5361 Cod
    9 Puncte
  • Barbieru Anelis Antonia 2
    Barbieru Anelis Antonia Aqua Sport Citius
    00:44:94 Timp
    4764 Cod
    7 Puncte
  • Micu Irina 3
    Micu Irina Aqua Sport Citius
    00:47:63 Timp
    4767 Cod
    6 Puncte
  • Ionescu Anastasia 4
    Ionescu Anastasia Bucharest Sport Club
    00:48:77 Timp
    4766 Cod
    5 Puncte
  • Lupu Antonia 5
    Lupu Antonia Steaua CSA
    00:49:45 Timp
    4699 Cod
    4 Puncte
  • Ganea Iustina 1
    Ganea Iustina Steaua CSA
    00:39:67 Timp
    3815 Cod
    9 Puncte
  • Vasian Antonia Madalina 2
    Vasian Antonia Madalina Aqua Sport Citius
    00:40:72 Timp
    4750 Cod
    7 Puncte
  • Olea Theodora 3
    Olea Theodora Steaua CSA
    00:40:92 Timp
    4205 Cod
    6 Puncte
  • Constantin Alexandra 4
    Constantin Alexandra CSM Ploiesti
    00:42:16 Timp
    5026 Cod
    5 Puncte
  • Tirila Larisa 5
    Tirila Larisa Hyperion Brasov
    00:42:57 Timp
    5015 Cod
    4 Puncte
  • Coman David 1
    Coman David Hyperion Brasov
    00:45:79 Timp
    5520 Cod
    9 Puncte
  • Iordache Robert Andrei 2
    Iordache Robert Andrei Aqua Life
    00:50:00 Timp
    4676 Cod
    7 Puncte
  • Ghita Vladut Paul Matei 3
    Ghita Vladut Paul Matei Aqua Life
    00:50:26 Timp
    5337 Cod
    6 Puncte
  • Bolocan Eduard 4
    Bolocan Eduard Swimming Team
    00:50:68 Timp
    5538 Cod
    5 Puncte
  • Vlad Sergiu 5
    Vlad Sergiu Renovatio S.C.
    00:53:97 Timp
    4776 Cod
    4 Puncte
  • Marinescu Luca 1
    Marinescu Luca CSM Ploiesti
    00:36:61 Timp
    5022 Cod
    9 Puncte
  • Ionescu Vlad 2
    Ionescu Vlad Hyperion Brasov
    00:37:21 Timp
    5009 Cod
    7 Puncte
  • Saidac Alexandru 3
    Saidac Alexandru Renovatio S.C.
    00:37:40 Timp
    4189 Cod
    6 Puncte
  • Kantor Robert 4
    Kantor Robert Hyperion Brasov
    00:38:93 Timp
    5011 Cod
    5 Puncte
  • Vieru David Gabriel 5
    Vieru David Gabriel Aquis Bucuresti
    00:40:44 Timp
    4073 Cod
    4 Puncte

Noutati

Profilul lunii
Gadea Claudia Steaua CSA
2001 Anul nasterii