Urmatoarea competitie 30.3.2019 - 31.3.2019

Cupa Primaverii - copii 8-9-10-11 ani - Editia 2019

Perioada de inscrieri: 11.3.2019 - 24.3.2019

Rezultatele ultimei competitii Cupa AMNB - OPEN- Cadeti, Juniori, Tineret, Seniori - Editia 2019

  • Gadea Claudia 1
    Gadea Claudia Steaua CSA
    00:59:78 Timp
    75 Cod
    9 Puncte
  • Curcan Alexandra 2
    Curcan Alexandra Aqua Sport Citius
    01:01:87 Timp
    2956 Cod
    7 Puncte
  • Tolea Claudia Ioana 3
    Tolea Claudia Ioana Steaua CSA
    01:02:52 Timp
    1253 Cod
    6 Puncte
  • Marin Ioana 4
    Marin Ioana Steaua CSA
    01:02:77 Timp
    1524 Cod
    5 Puncte
  • Mitu Andra 5
    Mitu Andra Dacia Mioveni 2012
    01:03:39 Timp
    2895 Cod
    4 Puncte
  • Popovici David 1
    Popovici David Steaua CSA
    00:52:29 Timp
    1396 Cod
    9 Puncte
  • Rusen Andrei 2
    Rusen Andrei Steaua CSA
    00:54:02 Timp
    189 Cod
    7 Puncte
  • Druga Rares 3
    Druga Rares C S M 2010 Bacau
    00:54:47 Timp
    744 Cod
    6 Puncte
  • Costroj Antonio 4
    Costroj Antonio Steaua CSA
    00:54:65 Timp
    540 Cod
    5 Puncte
  • Popa Andrei 5
    Popa Andrei Steaua CSA
    00:55:47 Timp
    168 Cod
    4 Puncte
  • Gadea Ioana 1
    Gadea Ioana Steaua CSA
    02:16:95 Timp
    76 Cod
    9 Puncte
  • Dragoi Andreea Ramona 2
    Dragoi Andreea Ramona Steaua CSA
    02:20:22 Timp
    260 Cod
    7 Puncte
  •  Nikolaeva  Kalina 3
    Nikolaeva Kalina PSK Cherno More
    02:25:40 Timp
    5652 Cod
    6 Puncte
  • Naidin Alexandra Patricia 4
    Naidin Alexandra Patricia Steaua CSA
    02:25:98 Timp
    242 Cod
    5 Puncte
  • Zorzoliu Miruna 5
    Zorzoliu Miruna Renovatio S.C.
    02:30:21 Timp
    787 Cod
    4 Puncte
  • Florea Mihnea Ioan 1
    Florea Mihnea Ioan Steaua CSA
    02:12:42 Timp
    599 Cod
    9 Puncte
  • Rusen Andrei 2
    Rusen Andrei Steaua CSA
    02:12:45 Timp
    189 Cod
    7 Puncte
  • Lapadat Cristian 3
    Lapadat Cristian Steaua CSA
    02:14:68 Timp
    274 Cod
    6 Puncte
  • Pandele Alexandru Edward 4
    Pandele Alexandru Edward Aqua Team
    02:19:96 Timp
    1124 Cod
    5 Puncte
  • Nicola Madalin Ionut 5
    Nicola Madalin Ionut Steaua CSA
    02:20:82 Timp
    790 Cod
    4 Puncte
  • Ilie Bianca Maria 1
    Ilie Bianca Maria Steaua CSA
    01:20:44 Timp
    244 Cod
    9 Puncte
  • Fabian Sara Julia 2
    Fabian Sara Julia Bucharest Sport Club
    01:20:68 Timp
    2522 Cod
    7 Puncte
  • Tolea Claudia Ioana 3
    Tolea Claudia Ioana Steaua CSA
    01:21:18 Timp
    1253 Cod
    6 Puncte
  • Iorga Andreea 4
    Iorga Andreea Steaua CSA
    01:21:33 Timp
    3536 Cod
    5 Puncte
  • Badea Bianca Maria Mihaela 5
    Badea Bianca Maria Mihaela Aqua Sport Citius
    01:21:59 Timp
    2953 Cod
    4 Puncte
  • Coman Liviu Alexandru 1
    Coman Liviu Alexandru Steaua CSA
    01:08:71 Timp
    305 Cod
    9 Puncte
  • Stoian Alberto 2
    Stoian Alberto Colegiul "Emil Racovita"
    01:09:27 Timp
    1270 Cod
    7 Puncte
  • Ionescu Mihnea 3
    Ionescu Mihnea Steaua CSA
    01:09:97 Timp
    614 Cod
    6 Puncte
  • Dimitriu Luca Vlad 4
    Dimitriu Luca Vlad Dinamo Bucuresti
    01:10:65 Timp
    402 Cod
    5 Puncte
  • Nitu Marius Adrian 5
    Nitu Marius Adrian Colegiul "Emil Racovita"
    01:10:79 Timp
    699 Cod
    4 Puncte
  • Marin Ioana 1
    Marin Ioana Steaua CSA
    02:21:51 Timp
    1524 Cod
    9 Puncte
  • Gadea Claudia 2
    Gadea Claudia Steaua CSA
    02:22:96 Timp
    75 Cod
    7 Puncte
  • Zorzoliu Miruna 3
    Zorzoliu Miruna Renovatio S.C.
    02:24:02 Timp
    787 Cod
    6 Puncte
  •  Nikolaeva  Kalina 4
    Nikolaeva Kalina PSK Cherno More
    02:26:58 Timp
    5652 Cod
    5 Puncte
  • Safcenco Delia 5
    Safcenco Delia Dacia Mioveni 2012
    02:28:65 Timp
    2890 Cod
    4 Puncte
  • Popovici David 1
    Popovici David Steaua CSA
    02:08:54 Timp
    1396 Cod
    9 Puncte
  • Druga Rares 2
    Druga Rares C S M 2010 Bacau
    02:15:16 Timp
    744 Cod
    7 Puncte
  • Popa Andrei 3
    Popa Andrei Steaua CSA
    02:16:95 Timp
    168 Cod
    6 Puncte
  • Pandele Alexandru Edward 4
    Pandele Alexandru Edward Aqua Team
    02:18:52 Timp
    1124 Cod
    5 Puncte
  • Stancu Vlad Stefan 5
    Stancu Vlad Stefan Aqua Team
    02:18:96 Timp
    829 Cod
    4 Puncte
  • Gadea Claudia 1
    Gadea Claudia Steaua CSA
    02:23:29 Timp
    75 Cod
    9 Puncte
  • Gadea Ioana 2
    Gadea Ioana Steaua CSA
    02:23:33 Timp
    76 Cod
    7 Puncte
  • Dragoi Andreea Ramona 3
    Dragoi Andreea Ramona Steaua CSA
    02:24:36 Timp
    260 Cod
    6 Puncte
  • Marin Ioana 4
    Marin Ioana Steaua CSA
    02:27:87 Timp
    1524 Cod
    5 Puncte
  • Tolea Claudia Ioana 5
    Tolea Claudia Ioana Steaua CSA
    02:28:31 Timp
    1253 Cod
    4 Puncte
  • Popovici David 1
    Popovici David Steaua CSA
    02:10:72 Timp
    1396 Cod
    9 Puncte
  • Coman Liviu Alexandru 2
    Coman Liviu Alexandru Steaua CSA
    02:12:93 Timp
    305 Cod
    7 Puncte
  • Gheorghe Lucas Ioan Tersinio 3
    Gheorghe Lucas Ioan Tersinio Colegiul "Emil Racovita"
    02:17:02 Timp
    1412 Cod
    6 Puncte
  • Lapadat Cristian 4
    Lapadat Cristian Steaua CSA
    02:19:04 Timp
    274 Cod
    5 Puncte
  • Ghile Dragos 5
    Ghile Dragos Steaua CSA
    02:19:30 Timp
    1634 Cod
    4 Puncte

Noutati

Profilul lunii

Momentan nu este niciun sportiv selectat.